محل تبلیغات شما
بعضی دخترا(عنترا). +خدا دخترو آفرید با تموم ظرافتش،با تموم زیباییاش،با تموم فریبندگی هاش وغیره تا نسبت به مرد لطیف تر باشه تا واس مرد خودش دلبر باشه (و شاید دلایل دیگه ک حس گفتنش نیس)اما ناموسن بعضیاتون دیگه *عنشو*در آوردید.+ +من ک خودم دخترم از بس این پلنگ(پتیاره)هارو دیدم عوقم میاد از دختر بودنم(بخدا هنگ کردم از بس با بدن و ظاهر دختر نقش پسرا رو بازی کردم)جمع کنید بساطتونو.+ *طرف با یکی یاره با صدتا دیگه آره هف هشتا دادشمو best friend هم تو چنته داره ته تهش ادعای خدا و پیغمبریم داره.* -یعنی ک چی الان؟ -یکی ن ،دو تا ن، سه تا ن ،هزارتا؟ -اصلا خسته نمیشی؟ -طی 24ساعت وقتت کم نمیاد واس همشون؟ -اصلا اسماشونو قاطی نمیکنی؟ -از خودت بدت نمیاد؟ +پسرا ک براشون مهم نی بقول خودشون *سوراخ باشه ،دیوار باشه میکنیم پولشم نمیدیم (البته همه ن فقط بعضی آشغالا)*پ کم با آبروی خودتو بعضی دخترا بازی کن .+ +واس خودم متاسفم ک همجنس بعضیام+ #اصلا بیخیال این* عن بازیتون* قیافه ها رو چرا روز ب روز *گوه*تر میکنین؟!!!!# +خدایی با عمل بینی مشکل ندارما بشرطی ک طبیعی باشه+ +طرف دماغو مثل +خوک+داده بالا،نوکشم عین سوزن باریک کرده این هیچ ،هر طرف صورتشم دو کیلو گونه کاشته بازم هیچ ،پلکاشم عمل کرده از افتادگی در بیاد بازم هیچ،دیگه لبو چرا عین لب شتر کردی آخه!!!!!+ *بعد چیلیک چیلیک عکس میزاره *اینستا*میگه من بدون آرایش،خوشگلم؟؟؟* +شلنگ فردا پس فردا یه بدبختی خر میشه میاد میگیرتت بچه ک آوردی عینهو *عن*در میاد بچت بعد تازه به شوور بدبختت میگی *اوه هانی بی بی به کی رفته؟حتما شبیه مامانته*نمیگه به خود *عنم*رفته ک.+ +خدایی نکنید اینکارارو،بزارید حداقل ما بیچاره ها از دختر بودنمون لذت ببریم+ (قصد توهین به هیچ دخمل گلی نداشتم فقط طرف صحبتم بعضی *خرای شرک*بود .شرمنده مدلشه) #دختر_باش_ن_پتیاره

دختر باش ن پتیاره...

مرد...قهرمان زندگی...

ک ,دختر ,باشه ,ن ,بعضی ,پتیاره ,دختر باش ,از دختر ,از بس ,باش ن ,ن پتیاره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جنبش مکتب اصالت کلمه انسان / Ensan